•CixMeKaN•Hayat Paylaştıkça Güzeldir•
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğlence, Emo, frmcix, cixmekan.yetkin-forum.com, Forum Siteleri, Forumlar, Cix Resimler, Msn Nickleri, Msn Avatarları

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bu Fıkralar Gülmek İçin (I)

YazarMesaj
MeCHuL
CixMeKaN Yönetici

CixMeKaN Yönetici
MeCHuL

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 156
<b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 436
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 12
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/01/10
<b>Yaş</b> Yaş : 28
<b>Nerden</b> Nerden : Bir Kızın Kalbinden
<b>Lakap</b> Lakap : MeCHuL
Alt

Bu Fıkralar Gülmek İçin (I) Empty
MesajKonu: Bu Fıkralar Gülmek İçin (I)   Bu Fıkralar Gülmek İçin (I) Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 6:41 pm

Kim Hızlı Koşar?

Iki rahibe varmis biri matematikçi biri mantikli.. Bunlar bir aksam karanlikta kiliseye dönerlerken matematikçi rahibe mantikliya dönerek;
- "Yaklasik 20 dakikadir bir adam bizi takip ediyor ve gittikçe yaklasiyor su anda aradaki mesafe 50 metre" der.
Bunun üzerine mantikli rahibe bunun tek mantikli açiklamasi olabilecegini ve adamin kendilerine tecavüz edecegini ve daha hizli yürümeleri gerektigini belirtir.
Rahibeler daha hizli yürümeye baslarlar. 2 dakika sonra matematikçi rahibe:
- "Adam da hizlandi ve aradaki mesafeyi kapatiyor, su anda 30 metre arkamizda... O zaman mantik olarak kosmamiz gerekir."
Rahibeler kosmaya baslar ve 3 dakika sonra matematikçi rahibe
- "O da kosuyor ve arayi kapatiyor su anda mesafe 10 metre... O zaman mantik olarak bizi yakalayacak birimiz saga digerimiz sola saparak kiliseye ulasmaya çalisalim en az birimiz kurtulur." ...
Ve matematikçi saga dogru kosmaya mantikli sola dogru kosmaya baslar.
Matematikçi 20 dakika sonra kiliseye ulasir ve telas içinde beklemeye baslar. Aradan 40 dakika geçtikten sonra mantikli rahibe gelir.
Matematikçi sorar ;
- "Ne oldu ne yaptin ?"
- "Adam beni takip etti artik mesafe üç-bes adima kadar azalmisti, mantik olarak daha fazla kosmanin anlami yoktu...
- "Eeee..."
- "Mantik olarak ben durdum adamda durdu."
- "Sonra..."
- "Mantik olarak ben etegimi kaldirdim oda pantolonunu indirdi."
- "Peki daha sonra...."
- "Daha sonra ne olacak etegini kaldirmis bir rahibe pantolonunu indirmis bir adamdan DAHA HIZLI KOSAR..."

Temelin Arabası..

Temel Dursun'a arabasının öyküsünü anlatıyordu: 'Bir gün otostop yapiyordum ki önümde, bu arabayla, mini etekli güzel bir bayan durdu ve beni arabasına aldı. Bir süre gittikten sonra kadın arabayı kuytu bir köşeye çekti. Mini eteğini iyice yukarı çekip, dudaklarini ıslattı ve "Benden ne istersen alabilirsin" dedi, ben de arabasini aldim. Dursun : İyi etmişsin Temel, zaten mini etek sana hiç yakismazdi.
Burada Bitiyorr))

Konuşmamak

Kizilderinin teki kecilerini otlatiyormus. Derken bir cow-boy gelmis ve sormus:
- Senin kopegin mi?
- O kopek benim olmak!
- Onunla konusabilir miyim?
- Kopek konusamamak! Cow-boy kopege yaklasir.
- Nasilsin?
- Fena degil! (Kizilderili saskin...)
- Bu kizilderili senin sahibin mi?
- Evet.
- Sana iyi davraniyor mu?
- Evet, cok iyi. Gunde iki kez tuvalet icin dolastiriyor, bana yemek veriyor ve benimle oynuyor. (Kizilderili bu arada kafayi yemektedir)
Cow-Boy kizilderiliye sorar.
- Senin atin mi?
- O at benim olmak!
- Onunla konusabilir miyim?
- At konusamamak! Cow-boy ata yaklasir.
- Nasilsin?
- Fena degil! (Kizilderili daha da saskin...)
- Bu kizilderili senin sahibin mi?
- Evet.
- Sana nasil davraniyor?
- Iyi. Bana hergun gerekli yurususleri yaptiriyor, fazla yuk bindirmiyor, gunde 2 kere ve her terlememden sonra terimi siliyor, ve icinde yiyecek ve yataklik olan ufak bir ahir insa ediyor. (Kizilderili ne gozlerine ne de kulaklarina inanamamaktadir)
Cow-Boy tekrar kizilderilinin yanina gelir.
- Bu Disi Essek senin mi?
- Essek benim olmak, konusmak ama çok yalan soylemek ...

Cehennemlik Adam

Temel hiç iyilik yapmazmış hep yer içer otururmuş birde çk zenginmiş.
Bir gün yolda birinin Allah rızası için bi sadaka verin dediğini duyunca "bi git breeee da" demiş
Ölmek üzereymiş çok hastalanmış doktoro giderken yine aynı kişi dileniyomuş.
bu sefer acımış be 1 Ytl Vermiş yolda ölmüş.
Katip melekleri amel defterindeki iyiliklere bakmışlar hiç yokmuş "Atın şunu cehenneme demişler"
Temel "uşağum atmayun benu cehenneme ben son gunlerumde iyuluk yaptum" demiş melekler bakmışlar
Son sayfada bi tane o iyilik yazıomuş
sonra melekler "VERİN ŞU HERİFİN 1 YTLSİNİ ATIN CEHENNEME" DEMİŞLER...
BİTERRR

Avcıı..

Dort kisilik avci grubu, tecrubeli avci Temel'in onderliginde ilerlemektedir.
Karsilarina kucuk bir delik cikar.
Temel: -yatin yere, tavsan deligi !
Butun avcilar yere yatarlar. Gercekten bir muddet sonra delikten tavsan cikar. Avcilar hemen vururlar. Tekrar yurumeye baslarlar.
Bir sure sonra buyukce bir delik cikar.
Temel : -Yatin yere, tilki deligi !
Yatarlar. Biraz sonra tilki cikar, onu da vururlar. Tekrar yola duserler. Bu defa daha buyuk bir delik cikar.
Temel : -Yatin yere, ayi ini !
Yere yatarlar ve cikan ayiyi vururlar. Iyice keyiflenen avcilar yurumeye devam ederler.
Kisa bir zaman sonra kocaman bir deligin basinda dururlar. Acemiler hep birden Temel'e bakar.
Temel : -Usaklar ne cikacagini bilmiyorum. Ama yatin yere, ne cikarsa bahtimiza!
Ertesi gun gazetelerde :
"Dort avci tren altinda can verdi.
BiterrrrrrrrrrrrrRrRr..

İnş. Beğendiniz
https://cixmekan.yetkin-forum.com

Bu Fıkralar Gülmek İçin (I)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu Fıkralar Gülmek İçin (II)
» Komedi Fıkralar
» Kadınlar İçin +18